FaceBook

Szkoły współpracujące

Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Świętego Jana Pawła II w Długoborzu

O szkole:

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Świętego Jana Pawła II zlokalizowany jest na terenie powiatu zambrowskiego w miejscowości Długobórz, w woj. podlaskim. 

Placówka świadczy usługi dydaktyczne, opiekuńcze, wychowawcze, rehabilitacyjne dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym i głębokim (w wieku 5-24 r. ż.), w tym ze sprzężeniami (autyzm, niepełnosprawność ruchowa) oraz dla dzieci zagrożonych niepełnosprawnością w wieku od urodzenia do momentu podjęcia nauki w szkole - prowadzone są zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju dziecka. Obecnie w placówce uczy się 146 uczniów, w tym 68 zamieszkuje w Internacie.

W V-ej edycji akcji „Wszystkie Kolory Świata” wzięli udział wszyscy wychowankowie Internatu oraz kilku uczniów ze Szkoły Podstawowej i Szkoły Przysposabiającej do Pracy, wchodzących w skład Ośrodka.

     

          

 

Akcje w których szkoła brała udział:

  • Wszystkie Kolory Świata - V edycja
  • Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.