FaceBook

Szkoły współpracujące

BEATIT SP. Z O. O.

O szkole:

Szkoła BEATIT MUSIC SCHOOL jest owocem miłości jej założycieli do wykonywania muzyki. Uczymy śpiewu oraz gry na gitarze, gitarze basowej, pianinie, perkusji, instrumentach perkusyjnych, instrumentach dętych, a także ukulele.

 

Jeśli są Państwo rodzicami młodszych dzieci lub nastolatków przejawiających zainteresowanie śpiewem, grą na instrumentach muzycznych lub DJingiem, to bez wątpienia jesteśmy w stanie pomóc Państwu wesprzeć Wasze Pociechy w rozwijaniu talentu, doskonaleniu umiejętności oraz pielęgnowaniu pasji do słuchania, ale przede wszystkim wykonywania muzyki.

Jeśli jesteście Państwo osobami dorosłymi, które od najmłodszych lat marzyły o śpiewaniu lub grze na jakimś instrumencie, jednak do tej pory nie udało się zrealizować tego marzenia – teraz może być TEN czas!

 

BEATIT MUSIC SCHOOL ma wśród swoich uczniów właśnie takie osoby, które w pewnym momencie życia uznały, że NIGDY nie jest za późno na realizację marzeń. Zgłosiły się do nas i spełniają się jako perkusiści, gitarzyści, basiści, pianiści oraz wokaliści, a my im w tym pomagamy i doradzamy zgodnie z naszą najlepszą wiedzą. Zapraszamy!

Szkoła BEATIT MUSIC SCHOOL posiada również niewielkie studio nagraniowe, studio fotograficzne oraz sprzęt niezbędny do nagrywania muzyki i robienia oraz obróbki zdjęć. Nie ma żadnego powodu, aby inni nie mogli z tego skorzystać.

 

Jeżeli mają Państwo dzieci interesujące się realizacją dźwięku, pracą w studio nagraniowym lub fotografią, to zapraszamy do nas! Jeśli sami chcieliby Państwo w wolnym czasie podszkolić się w we wspomnianych zagadnieniach, to nasze drzwi również stoją dla Was otworem. BEATIT MUSIC SCHOOL to miejsce stworzone dla ludzi kreatywnych, bez względu na wiek!

 

 

Akcje w których szkoła brała udział:

  • TO(DZIAŁA)MY!
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.