Zostań fundraiserem UNICEF!

Zostań fundraiserem UNICEF!

Chcesz działać na rzecz najbardziej potrzebujących dzieci na świecie? Dołącz do zespołu Fundraiserów UNICEF!

Każdego dnia ludzie decydują się wspomóc działania UNICEF dzięki rozmowie z naszymi Fundraiserami i Fundraiserkami. Opowiadają oni o bieżących działaniach UNICEF oraz zachęcają do dołączenia do programu UNICEF365 dedykowanego dla Stałych Darczyńców. To wyjątkowa zajęcie, dające ogromną satysfakcję i możliwość rozwoju.

Rozpocznij karierę w UNICEF!

Oferujemy:

 • Atrakcyjne wynagrodzenie
 • Możliwość rozwoju w strukturze programu
 • Doświadczenie w międzynarodowej organizacji humanitarnej
 • Pakiet unikatowych szkoleń
 • Współpracę z enegricznym, zgranym zespołem

Jakiej osoby szukamy?

 • Komunikatywnej i łatwo nawiązującej kontakty
 • Dyspozycyjnej min. 3 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek)
 • Płynnie mówiącej po polsku
 • Nie musisz posiadać doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy w trakcie szkoleń!

Aby wziąć udział w rekrutacji do zespołu Fundraiserów UNICEF, wypełnij poniższy formularz.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 2 dni roboczych.

Czy masz doświadczenie w Fundraisingu?
Liczba dni w tygodniu, w których jesteś dyspozycyjny/a:

Zaznaczenie tego pola jest wymagane!

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w Stowarzyszeniu Polski Komitet Narodowy Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) informujemy, że po zgłoszeniu swojej aplikacji:

 • Administratorem Państwa danych osobowych będzie Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF z siedzibą w Warszawie (02-729 Warszawa), przy ulicy ul. Rolnej 175 D.
 • Z Inspektorem ochrony danych można kontaktować się pocztą elektroniczną pod adresem e-mail iod@unicef.pl lub pocztą tradycyjną pisząc na adres:
  Inspektor Ochrony Danych
  Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy UNICEF
  ul. Rolna 175 D; 02-729 Warszawa
 • Państwa dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyrażą Państwo stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Możemy przetwarzać Państwa dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi oraz w celu możliwości udzielania odpowiedzi na pisma, wnioski i żądania
 • Państwa dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
  Pozostałe dane osobowe (np. Państwa wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyrażają Państwo, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
 • Państwa dane osobowe nie są przekazywane innym odbiorcom danych osobowych.
 • Państwa dane nie są przekazane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowej.
 • Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Państwa dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat liczonych od momentu zakończenia procesu rekrutacji, w której brali Państwo udział.
 • Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrazili Państwo zgodę) do innego administratora danych.
  Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.
 • W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych przez Stowarzyszenie UNICEF Polska, mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
 • Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres Administratora z dopiskiem "Dane osobowe" lub na skrzynkę iod@unicef.pl
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.