#PamiętamyPomagamy Nepal

Sanjog ma 4 miesiące. Urodził się w zdewastowanym po trzęsieniu ziemi Nepalu. Dzieci takie jak on potrzebują naszej pomocy! Prosimy, za pomocą tej strony przekaż darowiznę na szczepienia i uratuj dziecko. To pomoc, która teraz jest najbardziej potrzebna.
 

W nepalskich wioskach zniszczonych podczas trzęsienia ziemi tysiące dzieci zostało pozbawionych opieki medycznej, w tym dostępu do ratujących życie szczepień. Dlatego dziś dzieci w Nepalu ponownie są w niebezpieczeństwie. Nie możemy na to pozwolić! Musimy zapewnić im ratujące życie szczepienia i uchronićje od cierpienia, czy nawet śmierci.
Prosimy, przekaż darowiznę teraz i pomóż dziecku takiemu jak Sanjog.

  • 97 zł
  • 143 zł
  • 233 zł
  • inna
    kwota

Moja darowizna

Zapisz się na newsletter UNICEF i poznaj nas lepiej. Twoje dane są bezpieczne, nigdy ich nie sprzedajemy. ZACHĘCAMY!
Płatność zabezpieczona certyfikatem EV SSL

Dołącz do drużyny Unicef

Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder
Placeholder

Drużyna UNICEF to Ty i Twoi bliscy.

To pracownicy w terenie i kapitan Robert Lewandowski, który skrzyknął silną ekipę doświadczonych zawodników. Robert liczy także na Ciebie. Przekaż darowiznę na szczepienia i dołącz do Drużyny! Uratuj dziś dziecko!

Przed nami ogromne wyzwanie - dostarczenie szczepionek do dzieci w Nepalu! Czeka nas trudna droga. Przeprawa przez góry, wielogodzinny marsz, nieprzejezdne drogi i potęgujące zimno. Ale podejmiemy je, bo robimy to dla dzieci, które czekają na naszą pomoc. Tak ogromne przedsięwzięcie to zadanie nie dla jednej, ale dla wielu osób. Dlatego dziś Robert Lewandowski powołuje Drużynę UNICEF – grupę ludzi, którym los dzieci mieszkających nawet na drugim krańcu świata nie jest obojętny. Obiecujemy, że dzięki Twojemu wsparciu finansowemu dotrzemy ze szczepionkami do potrzebującego dziecka w Nepalu. Dołącz do Drużyny UNICEF i podejmij z nami wyzwanie.
 
Wiemy, że tylko działając razem, możemy pomóc dzieciom w Nepalu. Razem z Tobą stworzymy wspaniałą Drużynę. Pokażmy, że #PamiętamyPomagamy dzieciom w Nepalu. Drużyna UNICEF nie podda się! Przekaż darowiznę już dziś:
 

97 zł - do potrzebujących dzieci trafi 130 dawek szczepionki przeciwko polio
143 zł - do potrzebujących dzieci trafi 100 dawek szczepionki przeciwko odrze
233 zł - zapewni 3 przenośne lodówki do transportu i przechowywania szczepionek

 

Nepal logo
Pod koniec kwietnia zeszłego roku potężne trzęsienie ziemi zdewastowało Nepal. W wyniku trzęsienia o sile 7,8 stopni w skali Richtera prawie 9 tysięcy osób straciło życie, a ponad 22 tysięcy zostało rannych. W jednej chwili przestały istnieć szkoły, szpitale, domy. UNICEF szacował, że skutki trzęsienia ziemi dotknęły ponad 1,1 mln dzieci. Jak w każdej sytuacji kryzysowej, to one ucierpiały najbardziej i na nich skupiona była pomoc UNICEF.
 
Polacy, okazując swoje wielkie serca i przekazując hojne darowizny, mieli ogromny wkład w udzielanie pierwszej pomocy dotkniętym przez trzęsienie ziemi Nepalczykom. Dzięki temu wsparciu wiele udało się już zrobić, ale dzieci w Nepalu wciąż potrzebują naszej pomocy. Dlatego dziś ponownie apelujemy o wsparcie.
 
W nepalskich wioskach zniszczonych podczas trzęsienia ziemi tysiące dzieci zostało pozbawionych opieki medycznej, w tym dostępu do ratujących życie szczepień. Teraz grożą im choroby, które u nas w Polsce zostały już praktycznie wyeliminowane! Dla dziecka w Nepalu zachorowanie na gruźlicę, odrę czy polio w wielu przypadkach oznacza po prostu śmierć. Dlatego dziś dzieci w Nepalu ponownie są w niebezpieczeństwie. Nie możemy na to pozwolić! Te dzieci przeszły już zbyt wiele, dlatego musimy zapewnić im ratujące życie szczepienia i uchronić je od cierpienia, czy nawet śmierci. Musimy zrobić to teraz, póki nie jest za późno. Liczymy na Ciebie!

 

WSPIERAJĄ NAS

National Geographic
audionetwork
Canon
National Geographic Traveler
Kaleidoscope
Starcom Mediavest Group
F11
Groupon
Onet

Aktualności

Informujemy, że w celu dokonania płatności online zostaną Państwo przekierowani do serwisu www.payu.pl, lub odpowiednio do serwisu www.paypal.com/pl operatora płatności onlinie. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy UNICEF z siedzibą w Warszawie 02-665, Al. Wilanowska 317. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo wglądu do treści swoich danych, aktualizowania oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są dostępne w regulaminie serwisu. W razie pytań prosimy o kontakt na adres abi@unicef.pl.

Darowiznę na rzecz UNICEF można odliczyć od podstawy opodatkowania: w przypadku osób fizycznych do 6%, w przypadku osób prawnych do 10% uzyskanego dochodu.

Platności PayU

Platności PayPal

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.