Jeszcze dziś możesz ocalić dziecko takie jak Alma!

In Progress PRZETWARZANIE DANYCH...
pomagam unicef

Alma waży zaledwie 3,5 kilograma. W jej kraju toczy się wojna i dziewczynka głoduje. Alma potrzebuje kogoś, kto zapewni jej opiekę medyczną i poczucie bezpieczeństwa. Potrzebuje właśnie Ciebie.

Konflikt w Syrii, który trwa już ponad pięć lat, doprowadził do dramatycznego wzrostu liczby przypadków niedożywienia wśród dzieci. W całym kraju jest 1,3 miliona maluchów takich jak Alma, rozpaczliwie potrzebujących pomocy żywnościowej. Możemy odmienić ich los, ale potrzebujemy Twojego wsparcia. Nie pozwól najmłodszym cierpieć z głodu – zdecyduj się na regularną pomoc. Wystarczy 30 złotych miesięcznie, aby zapewnić dzieciom  ratującą życie wysokokaloryczną pastę terapeutyczną i podstawową opiekę medyczną.

Zostań Darczyńcą UNICEF i podaruj potrzebującym dzieciom na całym świecie zdrowie i lepszą przyszłość. Wypełnij formularz i zacznij ratować dzieci jeszcze dziś.

Ile możesz ofiarować, aby ocalić dziecko?

Wybierz kwotę miesięcznego wsparcia

Nieprawidłowe dane!

Uzupełnij dane

*Imię / Nazwa

Nieprawidłowe dane!

*Nazwisko / Nazwa

Nieprawidłowe dane!

*Ulica

Nieprawidłowe dane!

*Nr domu / Nr mieszkania

Nieprawidłowe dane! /

*Kod pocztowy

Nieprawidłowe dane!

*Miasto

Nieprawidłowe dane!

*Data urodzenia (dd-mm-rrrr)

Nieprawidłowe dane! / /

*Telefon kontaktowy

Nieprawidłowe dane!

*E-mail

Nieprawidłowe dane!

Wybierz rodzaj płatności

Polecenie zapłaty

*Numer rachunku bankowego Darczyńcy

Nieprawidłowe dane!

*Status Darczyńcy

Karta płatnicza

*Dzień comiesięcznych wpłat

*Numer karty

Nieprawidłowy numer karty!
MasterCard, Visa, PCI DSS

*Data ważności karty (MM/RR)

Nieprawidłowe dane! /

*CVV

Nieprawidłowy kod CVV!

Ze względów bezpieczeństwa przed przetworzeniem płatności online wymagamy, aby klient podał kod CVV używanej karty kredytowej lub debetowej.


Kod CVV to ostatni trzycyfrowy numer wydrukowany na pasku podpisu na odwrocie karty.

Pole jest wymagane! *
Pole jest wymagane! *

* - Pola wymagane.

Uwaga!
Sprawdź dokładnie swoje dane osobowe oraz dane płatności. Klikając "POMAGAM każdego dnia" decydujesz się na comiesięczne darowizny i pomaganie najbardziej potrzebującym maluchom. Upewnij się, że limity na transakcje Twoją kartą nie są domyślnie ustawione na 0 zł. Pamiętaj, to dzięki Tobie zmienia się życie dzieci!

Informujemy, że w celu dokonania płatności online zostaną Państwo przekierowani do serwisu www.payu.pl, operatora płatności onlinie. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy UNICEF z siedzibą w Warszawie 02-665, Al. Wilanowska 317 (Polska). Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo wglądu do treści swoich danych, aktualizowania oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są dostępne w regulaminie serwisu. W razie pytań prosimy o kontakt na adres abi@unicef.pl.

Kontakt: Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń do Katarzyny Knaś, naszej Specjalistki ds. Kontaktu z Darczyńcami:

22 56 80 365 (pon. – pt. w godz. 9.00-17.00) lub napisz na unicef365@unicef.pl.

Regulamin akcji SMS "Abinet"(pdf)

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.