Tak, chcę wesprzeć UNICEF

Dziękujemy za Twoją pomoc

1. Wybierz cel, na który chcesz przekazać darowiznę:

Od niemal 70 lat niesiemy pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. Walczymy ze skutkami katastrof naturalnych, z głodem i niedożywieniem, zapewniamy dostęp do czystej wody, organizujemy opiekę medyczną, programy szczepień oraz pomagamy dzieciom przebywającym w obozach dla uchodźców - w Tanzanii, Turcji, Libanie, Jordanii, Iraku i innych miejscach na ziemi. Dzięki Twojemu regularnemu wsparciu w czasie kryzysu humanitarnego natychmiast docieramy z pomocą do potrzebujących. Każdego roku ratujemy 7 milionów dzieci.

Twoja darowizna ratuje życie dziecka.

2. Wybierz lub wpisz wysokość darowizny:

3. Uzupełnij dane i wybierz opcję płatności:

Pomagam dzieciom!

Płatność zabezpieczona certyfikatem EV SSL

Informujemy, że w celu dokonania płatności online zostaną Państwo przekierowani do serwisu www.payu.pl, lub odpowiednio do serwisu www.paypal.com/pl operatora płatności onlinie. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy UNICEF z siedzibą w Warszawie 02-665, Al. Wilanowska 317. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo wglądu do treści swoich danych, aktualizowania oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są dostępne w regulaminie serwisu. W razie pytań prosimy o kontakt na adres abi@unicef.pl.

Darowiznę na rzecz UNICEF można odliczyć od podstawy opodatkowania: w przypadku osób fizycznych do 6%, w przypadku osób prawnych do 10% uzyskanego dochodu

Platności PayU

Platności PayPal

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.