Tak, chcę wesprzeć UNICEF

Dziękujemy za Twoją pomoc

1. Wybierz cel, na który chcesz przekazać darowiznę:

Republika Środkowoafrykańska pogrążona jest w chaosie z powodu trwającej od 2,5 roku wojny. Sytuacja jest tragiczna - tysiące dzieci od wielu miesięcy pozbawionych jest podstawowej opieki medycznej. W kraju trwa kryzys żywnościowy. Głód to codzienność. W ostatnim roku trzykrotnie zwiększyła się liczba dzieci cierpiących na skutek niedożywienia. W całym kraju działa tylko JEDEN szpital dla dzieci. Brakuje w nim sprzętu i leków. Najmłodsi pacjenci tygodniami czekają na leczenie.

Możesz to zmienić! Przekaż darowiznę, a my w Twoim imieniu dostarczymy pomoc na miejsce. Czego pilnie potrzeba – żywności terapeutycznej typu Plumpy’nut do leczenia niedożywienia wśród dzieci oraz sprzętu do wyposażenia szpitala.

2. Wybierz lub wpisz wysokość darowizny:

3. Uzupełnij dane i wybierz opcję płatności:

Pomagam dzieciom!

Płatność zabezpieczona certyfikatem EV SSL

Informujemy, że w celu dokonania płatności online zostaną Państwo przekierowani do serwisu www.payu.pl, lub odpowiednio do serwisu www.paypal.com/pl operatora płatności onlinie. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Polski Komitet Narodowy UNICEF z siedzibą w Warszawie 02-729, ul. Rolna 175 D (Polska). Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo wglądu do treści swoich danych, aktualizowania oraz ich poprawiania. Szczegółowe informacje dotyczące danych osobowych są dostępne w regulaminie serwisu. W razie pytań prosimy o kontakt na adres abi@unicef.pl.

Darowiznę na rzecz UNICEF można odliczyć od podstawy opodatkowania: w przypadku osób fizycznych do 6%, w przypadku osób prawnych do 10% uzyskanego dochodu

Platności PayU

Platności PayPal

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.