FaceBook

Zostań głosem dzieci z Rogu Afryki!

W Rogu Afryki panuje największa od 20 lat klęska głodu. Ta katastrofa dotyka głównie dzieci. Głodne, spragniogne, pozbawione właściwej opieki - same sobie nie poradzą.

One potrzebują Twojego wsparcia! Dlatego prosimy - zostań głosem tych dzieci i pomóż nam w rozpowszechnianiu informacji o klęsce głodu w Rogu Afryki. Aby ułatwić Ci zadanie, poniżej zamieściliśmy przydatne materiały:

BANERY

1. Ściągnij baner i umieść go na swojej stronie internetowej lub blogu. Nie zapomnij wstawić linku do strony z wpłatami: http://www.unicef.pl/wplaty. Kliknij na wybrany baner, by pobrać go we właściwych rozmiarach.

glod_banner11

glod_banner22

PLAKATY

2. Ściągnij i wydrukuj plakat (kolor, format A4), który możesz zawiesić na swojej uczelni lub w miejscu pracy. Kliknij na plakat, by pobrać go we właściwych rozmiarach.

unicefplakat1

FACEBOOK

3. Umieść wiadomość na swoim facebook'owym profilu:

Klęska głodu w ROGU AFRYKI wciąż trwa i będzie się nasilać. Tysiące skrajnie niedożywionych dzieci potrzebuje TWOJEJ pomocy. Oni głodują, my nie, to czas by się dzielić! Wpłać darowiznę na http://www.unicef.pl/wplaty i umieść tę wiadomość na swoim profilu. Twoja darowizna uratuje dziecko! Dziękuję!

4. Podziel się filmem o walce z czasem w Rogu Afryki. Zegar tyka! Link do filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=dNt9MBgn7-o&feature=player_embedded


5. Podziel się aktualnościami:

Najnowsze wiadomości o sytuacji w Rogu Afryki, historie walczących o przetrwanie rodzin, relacje pracowników oraz podsumowania o udzielonej przez UNICEF pomocy znajdziesz w aktualnościach.

Wystarczy, że klikniesz przycisk "LUBIĘ TO" na dole każdej stony z aktualnością, a pojawi się ona automatycznie na Twoim facebook'owym profilu.

TWITTER

6. Umieść wiadomość na swoim profilu:

Klęska głodu w ROGU AFRYKI: Oni głodują, my nie, to czas by się dzielić! Wpłać darowiznę na http://www.unicef.pl/wplaty . Dziękuję!

NEWSLETTER

7. Zapisz się na newsletter i jako pierwszy dowiedz się o najnowszych projektach UNICEF oraz jak skutecznie możesz włączyć się do akcji. Formularz zapisu znajdziesz na naszej stronie głównej unicef.pl, po prawej stronie pod zdjęciem głównym.

E-MAIL

8. Wyślij do swoich znajomych mailia z informacjami o klęsce głodu w Rogu Afryki. Opowiedz im o tym, jak Ty pomagasz i zachęć do włączenia się do akcji!

przykładowy tytuł maila:

W imieniu UNICEF proszę Was o pomoc


przykładowa treść maila:

Cześć!

Na pewno widzieliście w telewizji zdjęcia głodujących dzieci w Rogu Afryki. Być może przełączyliście wtedy kanał, bo zazwyczaj są one przerażające.

Nie odwracajmy się od tego problemu! W Rogu Afryki panuje największa od 20 lat klęska głodu. Ta katastrofa dotyka głównie dzieci. Głodne, spragnione, pozbawione właściwej opieki - same sobie nie poradzą. ONE POTRZEBUJĄ NASZEJ POMOCY!

Ja już wpłaciłam/wpłaciłem darowiznę na unicef.pl. To nie jest trudne, a liczy się każda przekazana kwota. Już za 75 zł UNICEF zapewni dzienną terapię dla 18 niedożywionych dzieci.

Ja już pomogłam/pomogłem. Teraz czas na Was! Wejdźcie na unicef.pl/wplaty i pomóżcie. Podarujcie tym dzieciakom uśmiech :)

Dziękuję!
XY

TWOJE WSPARCIE MA OGROMNE ZNACZENIE.
DZIĘKUJEMY!

Data publikacji: 08.09.2011
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, z których niektóre dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.